Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5

W Style interiéry s.r.o.

Podej kancelářského nábytku, nábytku pro školy, ordinace. Vybavení hotelů a restaurací .Kovový nábytek , kartotéky, kovové šatní skříně, lavi...

Budova Jih.univerzity, Herlošova ulice, Tábor, Tábor

BOZP, ekologie, kvalita

BOZP - bezpečnost práce - školení zaměstnavatelů a zaměstnanců, zpracování dokumentace, vyhodnocení rizik EKOLOGIE - školení legislativních požad...

Záluží 11, Tábor

ENVI-PUR, s.r.o.

Společnost Envi-pur je přední výrobce a dodavatel zařízení pro čištění a úpravu vody a vzduchu. Zajišťuje prodej domovní a kontejnerové čistír...

Wilsonova 420/27, Soběslav

TAKR Technika s.r.o.

Autorizované obchodní a servisní zastoupení německého výrobce svařovací techniky MERKLE pro ČR. Opravy svařovacích a plazmových hořáků, prodej a servis plazmové řezací techniky Thermal Dynamics, prodej autogenní techniky MESSER. Další zastoupené značky Abicor BINZEL, SPEEDGLAS, TEKA a další.

Měšická 2697, Tábor

Váhy Švec - silniční mostní a mostové váhy

Hlavní specializací firmy Váhy Švec jsou mostové váhy, silniční váhy, automobilové váhy a mostní váhy - jejich prodej, montáž, servis a kalibrace...

Chýnovská 1917, Tábor

Zbyněk Kohout - Zbyko

Distribuce letáků,pronájem parkovacích míst,stánků před OD Kaufland pro předváděcí akce,inzerce v reklamních novinách OD Kaufland možnost po celé ČR i jednotlivých regionech. pronájem parkovacích míst před OD Kaufland vhodný pro prodejce automobilů na předváděcí akce

Krále Jiřího 1684/4, Tábor

D.O.M. Tábor

Firma D.O.M. Tábor je na trhu již od roku 1997. Zabýváme se zařizováním interiérů kanceláří i bytů, projekční činností, vizualizacemi, doprava...

Havanská 2812, Tábor

Práce CZ

Práce CZ - online inzertní nabídka práce. V nabídce naleznete volná pracovní místa, aktuální pracovní nabídku z celé České republiky a Slovenska....

Sezimovo Ústí

KASTO Tábor, s.r.o.

Prodáváme a servisujeme stavební stroje CASE - rypadlonakladače, rypadla, čelní nakladače, minibagry. Dodáváme náhradní díly, oleje a maziva na stroje CASE, FERMEC, KOBELCO, NEW HOLLLAND, PTC, CASEGRANDE.

Chýnovská 178, Tábor

Nábytek VASA

Výroba a prodej kancelářského nábytku a nábytkových dílců.

Měšická 2697, Tábor

Ladislav Prchlík - P - Plast

Kompletní dodávky bazénů a technologie čistění vody, příslušenství, realizace a osazení. Bazény všech typů, atypické, zastřešení, bazénová chemie, filtrační jednotky. Vyrábíme čistírny odpadních vod, jímky, septiky, lapoly, šachty, plastové rošty.

Lom 61, Lom

VVS-české výtahy s.r.o. (pobočka Soběslav)

Na Pískách 443/2, Soběslav

Merkle CZ, s.r.o.

Výhradní obchodní a servisní zastoupení německého výrobce svařovací techniky MERKLE pro ČR. Prodej pálících strojů Stigal. Zastoupené firmy Speedglas, Abicor Binzel, Messer, Hypertherm, Thermadyne, Georg Fischer, Teka, Intool. Internetový obchod.

Měšická 2697, Tábor

ABAK tiskárna, s.r.o.

Nabízíme tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut. Strojní zpracování výšivek a nášivek na trika, mikiny, basebalky, pracovní oděvy, šátky či dresy. Provádíme ofsetový a digitální tisk a knihařské zpracování.

Helsinská 2760, Tábor

Wace, s.r.o.

Nabízíme prodej, servis a poradenství, lakovací technika WAGNER. Dodáváme kompletní i jednotlivá zařízení pro povrchové úpravy, membránové vysokotlaké, pumpy pro vysokosušinové barvy, nízkotlak HVLP, elektrostatika, 2K, ruční i automatické pistole.

Chýnovská 744, Planá nad Lužnicí

Tamoz, spol. s r.o.

Provádíme vývoj, výrobu a dodávky zařízení pro čistotu ovzduší a ekologii, zejména odsávací a filtrační zařízení pro ochranu pracovního prostředí v kovozpracujícím průmyslu. Dále vývoj, výroba a dodávka odsávacích stolů, ramen a ventilátorů.

Vožická 2604, Tábor

nasplátky.eu

Zajistíme Vám splátky, pojištění, úvěr a leasing na automobily, stroje, nemovitosti. Zpětný leasing, americké hypotéky, půjčka se zástavou nemovi...

P.O.Box 61, Tábor

AQUARA, s.r.o.

Provádíme distribuci pramenité vody Šumavský pramen zdarma až k Vám. Balená pitná voda je zavážena ve vlastních demižonech, vhodná pro kojence. Široká škála aquamatů k prodeji a pronájmu. Velký výběr instantních a energetických nápojů, čaje, kávy.

Chýnovská 2989, Tábor

PK Servis technické součásti, s.r.o.

Dodáváme kompletní sortiment ložisek, řemenů, řetězů, ozubených a řetězových kol, lineárního vedení (tyče, vozíky, kolejnice skladem- obrábění a řezání na míru). Dále nabízíme maziva, oleje, lepidla, těsnění a příslušenství.

Nad Sládečkem 600, Tábor

Grena, a.s.

Nabízíme protipožární a nehořlavé desky Grenamat, kuchyňská dvířka, dřevoplastové profily Grenacon a hranoly Grenadeck pro venkovní použití. Dále nabízíme laminované desky LTD, dřevotřískové desky DTD, foliované desky FFB, Vermikulit a jeho expanze.

Třída Čs. armády 540, Veselí nad Lužnicí

Jan Nevšímal - JANEV

Instalujeme dopravní značení, svislé dopravní značky, vodorovné a provizorní dopravní značení (DIO). Montujeme silniční svodidla. Prodáváme dopravní zařízení, zábrany, kužele, blikače, svodidla. Řežeme asfalt a beton. Jsme držitel ČSN ISO 9001-2001.

Chýnovská 852, Planá nad Lužnicí

Hydac, spol. s r.o.

Prodej, projekce, konstrukce, výroba a montáž hydraulických, mazacích, filtračních a chladicích agregátů včetně jejich uvádění do provozu u zákazníka.

Kanadská 794, Planá nad Lužnicí

GRAFIKO PRINT, s.r.o.

Dodáváme TTR karbonové pásky, samolepky, termotransferové tiskárny, pásky, potisk etiket, tiskárny pro čárový kód Citizen, Godex, C-ITOH, Zebra, Datamax, Ean, papírové, textilní, termo a speciální etikety. Prodáváme spotřební materiál pro tiskárny.

Soběslavská 2090, Tábor

Quo-ST, spol. s r.o.

Naše firma nabízí reklamy a vlastní výrobu - billboardy, bannery, polepy vozidel, plotr, gravírování, frézování a rytí. Prodej dárkových předmětů. Další nabízené technologie jsou pískování, laser a výšivka.

Třebízského 1870, Tábor

ENERGOSTAR Tábor, s.r.o.

Dodávka a montáž chladírenských technologií, klimatizace pro kanceláře i byty. Montujeme tepelná čerpadla. Prodej nápojové techniky (e-shop). Montáž vzduchotechnických celků.

Sedláčkova 1856/19, Tábor

Ing. Zdeněk Šindelář - LESÁK

Prodáváme a zajistíme servis lesní a zahradní techniky Husqvarna, Jonsered, Partner, Vari, Fiskars a nářadí DWT, Ryobi, nabízíme ochranné pomůcky, chemické prostředky pro pěstování a ochranu lesa, školení pro práci s pilou a křovinořezem.

Na Libuši 613, Bechyně

J.B Gastro

Zabýváme se prodejem veškerého vybavení restaurací, pizzerií a potravinářských provozů. Nabízíme kompletní vybavení restaurací stejně jako jednotlivý sortiment od pecí na pizzy, přes průmyslové fritézy, myčky až po sklo nebo papírové kelímky.

Špitálské nám. 509/3, Tábor

IVAMAL

Změňte svůj interiér nebo exteriér nástěnnou malbou. Malba na míru Vašemu prostoru. Dodejte Vašemu prostoru atmosféru...... Nástěnné malby do s...

Písecká 721, Bechyně

S.O.S. Difak, s.r.o. - servis kovoobráběcích strojů

Zajišťujeme generální opravy a servis obráběcích strojů: soustruhů SPT 16 N, NC, SPT 32 NC, Weiler, Schaublin, Weisser, Index, MT 32-50, SPU 20,40, SPL...

Želeč 13, Želeč

Daniel Pecka - Noris

Nabízíme pronájem billboardů, mostů a fasád, velkoplošný tisk, polep aut a výloh, světelné reklamy, razítka, tisk bannerů, reklamní trika a čepice. Vyrobíme reklamní předměty, letáky, plakáty, vizitky. Tisk na canvas, 3D písmena, orientační systémy.

K Hájence 1110, Sezimovo Ústí

RENTAL plošiny, s.r.o.

Pronájem a prodej pracovních plošin. Nabízíme elektrické i motorové montážní plošiny s dosahem 8-22m. Montážní plošiny je možné zapůjčit po celé ČR. Na všechny montážní plošiny zajišťujeme servis.

Na Skalách 842, Planá nad Lužnicí

Ing. Zlatko Voborský - Nikolina

Nabízíme komplexní vybavení gastronomických provozů a velkokuchyní, restaurací, pizzerií a jídelen. Návrhy, dodávky, montáže, zaškolení, náhradní díly. Dodáváme gastro vybavení, kuchyňský a stolní inventář, talíře, příbory, nádobí, titanové pánve.

Erbenova 566/3, Tábor

Jiří Podhrázský - Stavební a technologické montáže

Provádíme dodávky stavebních a montážních prací všeho druhu na ČOV a ÚV. Poskytujeme projekci, zakládání staveb, zemní, betonářské a zednické práce. Tesařství, klempířství, pokrývačství, zámečnictví, potrubářství, instalatérství a speciální práce.

Wilsonova 420/27, Soběslav

LEMA clear, s.r.o.

Náplní činnosti firmy je čisticí technika. Prodáváme studenovodní a teplovodní vysokotlaké mycí stroje, vysavače, topná děla, zametací stroje a p...

ČSLA 758, Planá nad Lužnicí

GS Technik, spol. s r.o.

Vyrábíme nerezové zařízení pro gastronomické provozy.

Orlov 15, Jistebnice

Vladimír Lutovský - Hydraulický servis

Nabízím výrobu a opravy zvedacích a manipulačních zařízení.

Maršov 20, Malšice

Prague Business Office, s.r.o. - zakládání a prodej společností

Již od roku 2004 poskytujeme kompletní servis v oblasti poskytování virtuálních sídel v Praze. Zakládáme společnosti na míru, nabízíme ready-made společnosti, přebíráme Vaší poštu a pronajímáme jednací místnosti.

Praha

Jiří Vrhel - ABS

Nabízíme výrobu a opravy hydraulické a pneumatické techniky a stavebních strojů.

Košice 234, Košice

Ing. Ladislav Babůrek - Zemědělské poradenství

Firma se specializuje na zemědělskou výrobu a myslivost, ryby a ostatní produkty akvakultur, rybolov a chov ryb. Zabývá se zprostředkováním velkoobchodu; Nabízí manažerské poradenské služby v oblasti obchodu a řízení.

Sedlečko 8, Chotoviny

Petr Merxbauer, Zemědělská technikA

Prodáváme zemědělskou, komunální techniku, pneumatiky, náhradní, spotřební díly strojů, autobaterie, oleje, maziva. Vedeme přes 12.000 položek náhradních dílů na zemědělské traktory a agregáty ZETOR Brno, ZTS. Některé z námi zastupovaných značek.

Vožická 255, Chotoviny

 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?