Prodej stavebnin

 

Strana:   1 2 3

Pavel Míka - Faliko

Nabízíme podlahové krytiny, dřevěné podlahy, PVC, Marmoleum, Novilon, Altro, Noraplan, Norament, plovoucí podlahy, parkety, mozaiky, intarzie, koberce - vše včetně montáží. Sportovní povrchy, palubovky, pružné rošty. Renovace podlah. Lité podlahy.

Čsl. armády 2243, Tábor

Tomáš Sadtler OKNA DVEŘE TÁBOR

Zabýváme se prodejem a montáží kvalitních českých oken a vchodových dveří od renomovaných českých výrobců. V naší nabídce naleznete okna dřevohliníková, dřevěná (eurookna), plasthliníková a plastová.

Tábor

Kalvas & Hybš, spol. s r.o.

Máme pro Vás připravenou nabídku interiérových i exteriérových obkladů a dlažeb, sanitáního vybavení. Prodej a montáž dveří, zárubní, oken, dřevěných i laminátových podlah, kuchyní a vestavěných skříní. Dále Vám můžeme nabídnout kompletní rekonstrukci koupelny či bytového jádra.

Chýnovská 1098, Tábor

Interiérové dveře a zárubně - PRÜM (pobočka Tábor)

Naše Interiérové studio Tábor nabízí výrobky renomovaných dodavatelů: interiérové dveře PRÜM, kliky TWIN, schodiště SWN, celoskleněné dveře Stylus, dřevěné podlahy Kährs, laminátové podlahy ROOMS a další. Přijďte se podívat, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Moskevská 2941, Tábor

Martin Vaněk, Pokladačské a obkladačské práce

Specializujeme se na pokládání keramických obkladů a dlažby. Prodej obkladového materiálu. Prodej koupelnového nábytku a sanitárního vybavení.

Kpt. Nálepky 163, Tábor

W a Weinzettl, s.r.o.

Výhradní dovozce vnitřních dveří a zárubní PRÜM. Nabízíme dveře vstupní, protipožární, otočné, posuvné a prosklené stěny. Provedení dýha,...

Rašínova 494, Soběslav II

Ladislav Prchlík - P - Plast

Kompletní dodávky bazénů a technologie čistění vody, příslušenství, realizace a osazení. Bazény všech typů, atypické, zastřešení, bazénová chemie, filtrační jednotky. Vyrábíme čistírny odpadních vod, jímky, septiky, lapoly, šachty, plastové rošty.

Lom 61, Lom

Kores, spol. s r.o.

Profesionál na haly pro průmysl, sklady, obchod, sport, zemědělství. Prodáváme nové haly a bazar hal. Montáže, inženýrské a poradenské služby. Systémy Lindab, Astron, rámové ocelové konstrukce na míru. Sendvičové panely, izolace, trapézové plechy.

ČSLA 54, Planá nad Lužnicí

Nyon, spol. s r.o.

Prodáváme a montujeme plastová okna, eurookna, dveře. Kompletní dodávka, realizace včetně zednických prací, servis.

Budějovická 759, Tábor

TSH plast, s.r.o.

Vyrábíme a montujeme plastové bazény, plastové nádrže, jímky a septiky. Výroba a montáž plastových oken a dveří včetně doplňků. Provádíme demontáž a likvidaci starých oken, zednické začištění. Zdarma provádíme poradenskou činnost a nabídky.

Malšice 330, Malšice

CRAVT Koupelny, spol. s r.o.

Prodáváme vybavení pro koupelny, dlažby, obklady, umyvadla, záchody, bidety, sprchové kouty, vany. Dodáváme koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, masážní boxy, vířivé a masážní vany, vířivky, vodovodní baterie a sprchové baterie. Koupelnové studio.

Chýnovská 2994, Tábor

ALUPOL, s.r.o.

Výroba a prodej zastřešení bazénů, prodej bazénů s možností realizace na klíč. Nabídka přístřešků, zástěn a prodej polykarbonátů.

Chýnovská 535, Planá nad Lužnicí

TEMPOLINE CZECH, s.r.o.

Pronajímáme mobilní oplocení staveb, stavenišť, veřejných sportovních, kulturních společenských akcí, koncertů, oddělení parkovacích ploch, ohraničení pozemků, zabezpečení výkopů, přenosné bezpečnostní zábrany, mobilní ploty. Možnost i prodeje.

Opařany 210, Opařany

Podlahové krytiny - Černý

Prodáváme koberce kusové, metráž dále PVC, vše v šíři 2, 3, 4 a 5m. Dále laminátové podlahy, lišty k laminátovým podlahám, přechodové lišty, čisticí prostředky na PVC i koberce. Výběr podlahových krytin dle vzorků. Rozvoz a pokládka podlah zajištěna.

Purkyňova 2986, Tábor

Josef Matoušek - TYMO

Provádíme montáž a prodej garážových a průmyslových vrat LOMAX. Zajišťujeme automatické pohony MARANTEC, vjezdové brány, pohony GENIUS, předokenní rolety MINIROL, žaluzie, sítě, markýzy a shrnovací dveře.

Klenovice 154, Klenovice

SAPSERVIS, s.r.o.

Dodáváme interierové dveře a zárubně značky Sapeli - dveře foliované, laminátové, dýhované, celoskleněné v různých provedení - všechny mohou být posuvné. Zaměření a zpracování cenové nabídky. Záruční i pozáruční servis.

Petra Bezruče 499, Soběslav

JAMBOR - Uhelné sklady, s.r.o.

Nabízíme koks OKD, hnědé uhlí ořech-kostka, brikety, černé uhlí ořech-kostka. Dříví-metrová polena, řezané špalky, odřezky v pytlích. Certifikované stavební písky, drtě. Skládání dopravníkem přímo do sklepa. Uskladnění v suché hale.

9. května 621/43, Tábor

PRVNÍ TÁBORSKÁ, s.r.o.

Prodáváme stavebniny, stavební materiál a chemii, obklady, dlažby, střešní krytinu, maltové směsi, hydroizolaci, tmely, pěny, zámkovou dlažbu, štípaný beton, betonové bloky, sádrokartony, sanitární keramiku, tepelnou izolaci. Obchodujeme s realitami.

Chýnovská 2989, Tábor

M.S OKNA - Milan Špaček

Nabízíme plastová okna, dřevěná eurookna a dveře, garážová, průmyslová vrata, interierové dveře, zárubně. Kompletní realizace: cenový návrh, zaměření-zdarma, demontáž, montáž oken, zednické začištění. Parapety, žaluzie, sítě, rolety, markýzy.

Chýnovská 533/1, Tábor

EUROCONT CZ, spol. s r.o.

Nabízíme výrobky z přírodního kamene jako jsou obklady, dlažby, krby, zahradní nábytek a zahradní doplňky. Dále jsou v nabídce palisády, květináče a vázy z přírodního kamene. Zakázková práce i na přání zákazníka.

Dražice 2, Dražice

Bazény - Kratochvíl

Prodáváme vířivky, vířivé vany a bazény. Výroba plastových a foliových bazénů s tepelnou izolací, veškerá technologie k bazénům, zastřešení bazénů, vodoměrné šachty, domovní ČOV, jímky, septiky a prodej plastů. Veškeré montáže spojené s bazénem.

Malšice 281, Malšice

Jan Kubů J+K

Nabízíme maloobchodní prodej vybavení koupelen, vodoinstalačního a topenářského materiálu. Prodáváme vany, umyvadla, sprchové kouty S-line, Ravak, Wagnerplast. Vodovodní baterie, dřezy, koupelnový nábytek, radiátory, bojlery, ohřívače vody, čerpadla.

Rudé armády 1078, Sezimovo Ústí

Stavocentrum FPS, s.r.o.

Prodej stavebnin a přírodního kamene.

Mlýn Krkavec 37, Veselí nad Lužnicí

David Suchan, kameny

Prodej okrasných kamenů, valounů a dekorativních kačírků.

Třída Čs. armády 540, Veselí nad Lužnicí II

Ing. Jiří Duda - Dirac

Plastová okna a dveře z profilů Salamander-OTHERM v tepelně-technické kvalitě. Provádíme komplexní služby - zaměření a nabídka zdarma, dopravu, demontáž a likvidace původních oken, montáž oken, začištění. Dodáváme - parapety, žaluzie, garážová vrata.

Malé náměstí 547, Veselí nad Lužnicí II

František Tylšar, žaluzie

V současnosti nabízíme kompletní sortiment protislunečních zařízení a protihmyzových sítí nejen v oblasti jižních Čech, ale po dohodě nebo prost...

Nádražní 160, Veselí nad Lužnicí II

Stanislav Návrat, stavební materiál

Prodej stavebního materiálu.

Písecká 759, Bechyně

IZOTEM, s.r.o.

Naším cílem je poskytovat obchodní služby výrobcům montovaných staveb (dřevostavby), stavebním organizacím, ale i individuálním stavebníkům. V na...

U Nádraží 10, Bechyně

FAMITECH - zastřešení bazénů

Kvalitní zastřešení pro Váš bazén. Výroba zastřešení bazénů klasických i atypických tvarů. Bezplatná konzultace. Můžete využít sezónních nabídek na zastřešení. Stabilní konstrukce a vysoce odolné materiály.

Nad Sládečkem 480, Tábor

Jaroslav Blažek, žaluzie

Prodej horizontálních a vertikálních žaluzií, protislunečních a venkovních rolet.

Mostecká 1844, Tábor

Jaroslav Čáp, stavební materiál

Prodej stavebního a hutního materiálu včetně dovozu na stavbu.

Čtvrť J. Hybeše 625, Veselí nad Lužnicí

Olga Martinů - Maroli

Provádíme prodej, montáž a servis sekčních a rolovacích garážových vrat, vjezdových bran. Nabízíme dřevěná a plastová okna, rolety, sítě proti hmyzu.

náměstí Republiky 166/1, Soběslav

Pavla Filípková - Stavebniny Pavla

Prodej stavebního materiálu. Zajišťování služeb v oblasti nákladní autodopravy.

Třída Čs. armády 867, Veselí nad Lužnicí

Miroslav Liška, okna

Provádíme prodej a montáž plastových oken, dřevěných oken a dveří. Dále nabízíme vnitřní a vnější parapety, žaluzie.

Wilsonova 420/27, Soběslav

Fert, a.s.

Jsme výrobce a dodavatel prostorových, jednostranných a rovných výztuží z betonářské oceli a taženého drátu za studena, typu BSt 500M a BSt 500 KR.

Petra Bezruče 447/14, Soběslav

Tepo - LD s.r.o.

Prodáváme veškeré podlahové krytiny včetně jejich pokládky: linolea, parkety, korkové podlahy, plovoucí podlahy, koberce. Provádíme též renovaci starých podlah: parkety, prkna.

tř. Dr. Edvarda Beneše 279/19, Soběslav

ZOTEPO, s.r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej, pokládka a servis podlahových krytin - PVC, koberce, plovoucí podlahy, korek, parkety, vyrovnávací hmoty, lepidla, broušení a renovace starých dřevěných podlah a parket.

Třída Dr. Eduarda Beneše 279/II, Soběslav

T.O.D.O.K., s.r.o.

Hlavní naší činností je tedy prodej a montáž plastových oken, dřevěných oken, vchodových dveří a související činností prodej a montáž vnitř...

tř. Dr. Edvarda Beneše 411/65, Soběslav

Uniom, spol. s r.o.

UNIOM spol. s.r.o. nabízí: -originální stavební materiály renomovaných značek -poskytování dopravy -skládání hydraulickou rukou -zprostředkování bezplatných výpočtů spotřeby zejména u střešních krytin, stropu, komínů a zdících prvků dodávky po celé ČR u většiny sortimentu

Petra Bezruče 458/19, Soběslav

Jarmila Bínová, stavebniny

Prodej stavebního materiálu a doplňků pro zahradu. Nabídka dopravy materiálu na stavbu.

Na Pískách 486, Soběslav

 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?